Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 47 Ürün
Ücretsiz Kargo
%10
Aykan Ofis Renda Yeşil Sandalye-Doğal Ahşap Ayaklı
Ücretsiz Kargo
%10
Aykan Ofis Renda Siyah Sandalye-Doğal Ahşap Ayaklı
Ücretsiz Kargo
%10
Aykan Ofis Renda Sarı Sandalye-Doğal Ahşap Ayaklı
Ücretsiz Kargo
%10
Aykan Ofis Renda Pembe Sandalye-Doğal Ahşap Ayaklı
Ücretsiz Kargo
%10
Aykan Ofis Renda Mavi Sandalye-Doğal Ahşap Ayaklı
Aykan Ofis Renda Mavi Sandalye
780.00 TL
702.00 TL
Ücretsiz Kargo
%10
Aykan Ofis Renda Gri Sandalye-Doğal Ahşap Ayaklı
Aykan Ofis Renda Gri Sandalye
780.00 TL
702.00 TL
Ücretsiz Kargo
%10
Aykan Ofis Renda Bordo Sandalye-Doğal Ahşap Ayaklı
Ücretsiz Kargo
%10
Aykan Ofis Renda Beyaz Sandalye-Doğal Ahşap Ayaklı

Sandalye de en son trend

Sandalyeler ev  ofis  her türlü yaşam alanında çok çeşitli modelleri ile yerini her geçen gün arttırmakta. Çalışma odasında çalışma sandalyesi   olarak seçebileceğiniz ürünlerin yanında mutfak sandalyesi modelleri aradığınızı bulmanıza yardım edecek. Balkon için sandalye veya teras için sandalye diyenler sizlere de birçok seçenek bulunmakta.

Ucuz sandalye

Sandalye fiyatları üretildiği maddeye veya işçiliğe göre değişir .Size sandalye seçerken tavsiyemiz ucuz ve kalitesiz olmasından çok uygun ve kaliteli bir sandalye tercih etmenizdir .Uzun ömürlü dayanıklı bir sandalye bütçenizi boşa harcamamanızı sağlar.

Mutfak sandalyesinde artık yeni trendi minimal ve renkli modeller  oluşturmakta  . Ofis sandalyesi için rahatlık ön planda olmalı. Balkon sandalyesi seçerken de pas tutmayan alüminyum sandalyeler tercih edilmeli.

Mutfak tezgahlarının yüksek olması dolayısıyla bar sandalyesi ve yüksek sırtlı sandalyeler  tercih edilmelidir. Cafe sandalyelerinde cilalı ahşap sandalyeler tercih edilebilir. Bahçe sandalyesi seçerken yine paslanmaya alüminyum sandalye modelleri tercih edilmelidir.

Sandalye Modelleri

Yapıldığı maddeye göre ahşap sandalye , metal sandalye veya plastik sandalye grubu olarak üç ana gruptan bahsedebiliriz. Ahşap sandalyede ürünlerin cilasının kalitesi iskeletinin sağlamlığı ve kullanılan ağaç hep A kalite seçilmiştir. Metal sandalyede ağırlıklı olarak dış mekan sandalyesi kullanıldığından alüminyum sandalye ağırlıklı modelleri sizlere sunduk. Plastik sandalye her mekanda kullanabileceğiniz modeller olup kalite ön planda tutulmuştur.N11 sandalye de Aykan Office ve Trendyol sandalye de ise  Aykan Interior Markalarıyla  sizlere hizmet vermekteyiz.

Dekorasyon ve sandalye

Mutfak masası için 6lı sandalye modellerini inceleyebilirsiniz. Dönen sandalye , ders çalışma sandalyesi olarak çalışma masanıza uyumlu modellerimizi çalışma sandalyesiveya ofis sandalyesi kategorimizden seçip en son özellikli bir ürüne sahip olabilirsiniz. Birçok renkte ister pembe sandalye ister beyaz sandalye tercih yapabilirsiniz .Yeşil sandalye bu sıralar en çok satılan ürün olduğu gibi kırmızı sandalye de her zaman istikrarlı yerini korumakta.

Aykan Ofis Sandalye

Dekorasyon meraklıları için Aykan Ofis , Sandalyebölümüyle hizmetinizde olduğu gibi herhangi bir sorunuzu ve isteğinizi cevaplandırmaktan da onur duyar. Hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Şimdiden sandalyeniz hayırlı olsun der rahat bir hayat dileriz.

 


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.