Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 11 Ürün
Ücretsiz Kargo
%25
Ofis koltuğu,yönetici koltuğu,çalışma koltuğu,Aykan Ofis
Aykan Ofis Lord Yönetici Koltuğu
1,700.00 TL
1,275.00 TL
Ücretsiz Kargo
%28
Aykan Ofis Riva Gri Yönetici Koltuğu

YÖNETİCİ KOLTUKLARI

Ergonomik Yönetici Koltuğu

Yönetici  koltukları şimdilerde ev ofis şekline dönüşen çalışma hayatında önemli yere sahiptir. Kişinin vücut yapısına göre ergonomik  ve  fonksiyonel olan bu koltuklar birçok rengi ve modeliyle çalışma alanlarınızın dekorasyonunda sizlere rahat ve şık bir ortam sağlar.

Yönetici olarak çalışıyorsanız toplantılarınızda veya görüşmelerinizin durumuna göre zamanınızın büyük bir bölümünü üzerinde geçirirsiniz .Bel ve sırt desteği olan bu koltuklar başlıklı olan modellerde boyun ağrılarını da önler. Ergonomik yönetici koltukları her açıdan sağlığınızı korur

Yönetici Koltuğu Özellikleri

Fonksiyonel yönetici koltukları 3 Class amortisör ile yukarı aşağı ayarlanabilir  .Tilt Mekanizma sayesinde arkaya yatabilme özelliğe sahiptir .Fileli yönetici koltukları hava alma özelliği ile terlemeyi önler. Suni deri döşemeli koltuklarda da birçok renk ve model seçeneği bulabilirsiniz. Döner tekerlekler parkeyi çizmez.

Yönetici Koltuğu Fiyatları

Her bütçeye uygun fiyatlı yönetici koltuklarını seçme imkanına sahipsiniz .Mimar iç mimar veya tasarımcılar, projelerinde , şık ve ergonomik   koltuklarını istedikleri renk ve modele göre ofis ,ev ve çalışma odalarında dekorasyon amaçlı kullanabilirler .

Yönetici Koltukları Kurulum

Yönetici koltukları koli içerisinde 3 parçadan oluşmaktadır ve vidasız geçme yöntemiyle montajı kolaydır. Yönetici koltuk modellerini değişik renklerde koltuk kategorisinin altında inceleyebilir ofis ve çalışma odası dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.